Informační portál o Kaplici • Galerie Krampus otevřena 17.2.2018

  17. února 2018
  V sobotu 17. 2. 2018 můžete opět navštívit kaplickou Galerii Krampus a zhlédnout novou instalaci originálních Krampus masek a vybavení. Otevřeno je tento víkend pouze v sobotu od 10.00 do 16.00 hodin.

 • Brigáda v Galerii Krampus

  víkendy únor - červen
  Hledáme brigádníky jako průvodce do Galerie Krampus: únor - říjen (do června se jedná o práci o víkendech, v létě i ve všední dny v týdnu). Vhodné pro Kapličáky, min. věk 18 let. Plat 95,- Kč hrubého/ hod. Znalost cizího jazyka je vítaná. Více přes e-mail: info@kickaplice.cz, nebo na tel. 380 311 388

 • Dětský Pokojíček

  23.února 2018
  Kulturní a informační centrum Kaplice Vás srdečně zve na live koncert velešínské skupiny Dětský pokojíček, který se bude konat 23.února od 21.00 hodin v Kulturním domě. Po koncertě bude večer pokračovat afterparty s DJ Jardou Pavlíkem.

 • Masopustní hody na Svachovce

  24. února 2018
  Svachovka Vás srdečně zve v sobotu 24. února na hodování a zabijačkové speciality. Zažijte tradiční českou zabijačku v místech, kde se vaří pivo , destilují pálenky a whisky.

 • Kouzelná školka - Michal k snídani

  neděle 25. února od 17.00 hodin
  Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...!

 • Zájezd na muzikál Mefisto

  19. května 2018
  Mefisto - to je velkolepě pojatý muzikál Divadla Hybernia s prvotřídními herci a tvůrci. Lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí! KIC Kaplice vypravuje opět autobus na jeden z pražských muzikálů...

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.

 • Nová aplikace - Skryté příběhy

  Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče
  Díky venkovní hře Skryté příběhy můžete být svědkem dramatických událostí v roce 1240, které vedly k založení osady, z níž vzniklo město Kaplice. Vezměte děti, chytrý telefon, stáhněte si zdarma aplikaci a užijte si výjimečný rodinný výlet plný zábavy, napětí a historie. Aplikaci najdete na Google Play či na Appstore.

 • Tchýně na zabití

  Kino Velešín 10.3.2018
  Kulturní a informační centrum Velešín Vás srdečně zve na divadelní představení Tchýně na zabití, které se bude konat 10. března od 19.00 hodin v kině Velešín.
... přejít na aktuality