Informační portál o Kaplici • Výstava betlémů

  PŘEDVÁNOČNÍ ODPOLEDNE -12.12.2018 od 16 hod.
  DDM a Charita Kaplice zvou 12.12.2018 od 16 hod. na PŘEDVÁNOČNÍ ODPOLEDNE do místní kinokavárny Kaplice. Těšit se můžete na vystoupení dětí z DDM, celým odpolednem nás bude provázet kapela Poprvé. V 18 hod. si společně zazpíváme koledy v rámci akce Česko zpívá koledy a oficiálně otevřeme ve výstavní síni kina Kaplice výstavu betlémů, která bude k shlédnutí celý prosinec.

 • Aleš Brichta v Kaplici

  15.12.2018 Zvýhodněné vstupné pro Kapličáky
  Na 15. prosince se chystá v Kaplici Zimní festival, spojený se 7. ročníkem Krampus show Kaplice. Jako host vystoupí na stage na náměstí česká rocková legenda Aleš Brichta se skupinou Aleš Brichta Project. Vstupné na tento zimní festival je 250,- Kč, pro Kapličáky za 150,- Kč. Zvýhodněné vstupenky je ale třeba si zajistit v předprodeji v infocentru (na 1 občanku limitujeme prodej 4 ks vstupenek)

 • Krampus show Kaplice

  15. prosince 2018
  Již 7. ročník originální Krampus Show se v Kaplici uskuteční v sobotu 15.12.2018. Jako každý rok se můžete těšit na přehlídku masek démonických stvoření, která budí nejen respekt, ale také hrůzu. Do Kaplice míří téměř 700 Krampusů.

 • Živý betlém

  22. prosince 2018
  Známý vánoční příběh v trochu netradičním podání odehraje Divadelní klub Českokrumlovská scéna v sobotu 22.12.2018 od 17 hod. v Kaplici na náměstí. Koledy zahrají a zazpívají Mladí talenti z DDM Kaplice.

 • Tři v háji

  divadelní komedie 24.1.2019, 18 hod.
  Ve čtvrtek 24.1.2019 od 18 hod. máte tu možnost zhlédnout v Kině Kaplice divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru Michaela Viewegha, Haliny Pawlowské a Ivy Hercíkové.

 • Změna termínu Partičky

  přesunuto na příští rok
  Pokračující prodloužené práce na rekonstrukci interiérů sálu kulturního domu v Kaplici zasáhnou i do lednových programů. Na 30. ledna 2019 naplánovaná Partička se přesouvá na náhradní termín.

 • Novinka v infocentru

  Poznávací omalovánky pro děti
  Sortiment map, pohlednic a knih s turisticko-historickou tématikou zaměřenou na Kaplicko a okolí je nově rozšířen o "Poznávací omalovánky". Omalovánky hravou formou ukazují krásy a rozmanitosti našeho regionu. Děti se mohou zabavit s veselými zvířátky, vymalovat si obrázky a zahrát si i veselé mini pexeso.

 • Rodinná jízdenka JIKORD plus

  platí celoročně
  JIKORD plus je rodinná celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která stojí 250 Kč a mohou na ni jet až 2 dospělý a až 3 děti do 15 let po celém Jihočeském kraji hromadnými dopravními prostředky (linkové autobusy, vlaky, MHD), které jsou v závazku veřejné služby.

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.

 • Nová aplikace - Skryté příběhy

  Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče
  Díky venkovní hře Skryté příběhy můžete být svědkem dramatických událostí v roce 1240, které vedly k založení osady, z níž vzniklo město Kaplice. Vezměte děti, chytrý telefon, stáhněte si zdarma aplikaci a užijte si výjimečný rodinný výlet plný zábavy, napětí a historie. Aplikaci najdete na Google Play či na Appstore.
... přejít na aktuality