Informační portál o Kaplici • KAPLICKÝ UŠÁK

  19. - 20. října 2018
  Velká chovatelská výstava "KAPLICKÝ UŠÁK" bude pro širokou veřejnost otevřena v pátek 19.10.2018 od 14 do 18 hodin a v sobotu 20.10.2018 od 8 do 16 hodin.

 • Kaplický Ušák na plánku parku

  19. - 20. října 2018
  Projděte se připravovanou chovatelskou výstavou. Čeká na vás nejen více jak 500 zvířat, ať už těch malých jako jsou kachny, houseři, králíci a exotičtí papoušci, ale i několik plemen ovcí, osel a oslice s mládětem oslíka, telátka, poníci. Jak budou umístěny v parku jednotlivé expozice a stánky, to najdete na přiloženém plánku.

 • Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!

  27. března 2019
  Koncert paní Hany Zagorové, který se měl konat v KD Kaplice 15. listopadu, je z důvodu pokračující rekonstrukce interiérů kulturního domu přesunut na 27. března 2019. Vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací ke vstupenkám v kaplickém infocentru.

 • Novinka v infocentru

  Poznávací omalovánky pro děti
  Sortiment map, pohlednic a knih s turisticko-historickou tématikou zaměřenou na Kaplicko a okolí je nově rozšířen o "Poznávací omalovánky". Omalovánky hravou formou ukazují krásy a rozmanitosti našeho regionu. Děti se mohou zabavit s veselými zvířátky, vymalovat si obrázky a zahrát si i veselé mini pexeso.

 • Týden pěstounství na Kaplicku

  15. - 19. října 2018
  Tímto Vás zveme na akci, na které Vám všem, i případným zájemcům, představíme náhradní rodinnou péči, zaměřenou na pěstounskou péči. Během tohoto týdne budou v městské knihovně k dispozici pracovnice Městského úřadu Kaplice zabývající se uvedenou problematikou.

 • Rodinná jízdenka JIKORD plus

  platí celoročně
  JIKORD plus je rodinná celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která stojí 250 Kč a mohou na ni jet až 2 dospělý a až 3 děti do 15 let po celém Jihočeském kraji hromadnými dopravními prostředky (linkové autobusy, vlaky, MHD), které jsou v závazku veřejné služby.

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.

 • Nová aplikace - Skryté příběhy

  Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče
  Díky venkovní hře Skryté příběhy můžete být svědkem dramatických událostí v roce 1240, které vedly k založení osady, z níž vzniklo město Kaplice. Vezměte děti, chytrý telefon, stáhněte si zdarma aplikaci a užijte si výjimečný rodinný výlet plný zábavy, napětí a historie. Aplikaci najdete na Google Play či na Appstore.
... přejít na aktuality