Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.


Český Krumlov

Celou atmosféru podtrhuje malebná příroda, do které je město zasazeno. Ne jen tak nadarmo se Českému Krumlovu říká "Perla jižních Čech". Díky své jedinečnosti bylo historické centrum v roce 1992, jako první v České Republice, zařazeno do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.


Infocentrum Outdoor Krumlov
Latrán 18, vnitřní město
38101, Český Krumlov

There are many places worth visiting in and around Český Krumlov. Have your pick from our list of landmarks and decide which ones you'd like to visit. You can even choose how to get there – on foot, scooter, bike or segway? The decision is yours! How about you hike up Kleť mountain to enjoy the spectacular view from the top? You can also get there by cable car and then ride down on a scooter, a bike or in-line skates all the way to the Kájov Pilgrimage Church. For a shorter hike, why not climb up the Křížový hill that rises just above the historical centre of Český Krumlov? If hiking isn't your thing, you can visit the Dobrkovická cave or the Ptačí castle. The possibilities are endless!

Důležité je chtít objevovat krásy Českého Krumlova. Se vším ostatním Vám poradíme my. Pro tyto účely jsme připravili plánovač výletů, který Vám umožní naplánovat dovolenou, včetně mapy s vyznačenou trasou, kontaktními údaji a adresami k jednotlivým místům. Využijte plánovač výletů ZDE.

Mapa:    Opening Times