Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.


Český Krumlov

Celou atmosféru podtrhuje malebná příroda, do které je město zasazeno. Ne jen tak nadarmo se Českému Krumlovu říká "Perla jižních Čech". Díky své jedinečnosti bylo historické centrum v roce 1992, jako první v České Republice, zařazeno do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.


Infocentrum Outdoor Krumlov
Latrán 18, vnitřní město
38101, Český Krumlov

V centru či v bezprostředním okolí města Českého Krumlova existuje mnoho míst, které stojí za to navštívit. Vyberte si z mnoha nápadů jak aktivně strávit volné chvíle Vaší dovolené. Pro Vás vytipované výlety se dají snadno absolvovat pěšky, na koloběžce, kole nebo třeba na segway. Rozhlednu na Kleti dobudete lanovkou, cestu dolů si zpříjemníte jízdou na koloběžce, na kole či kolečkových bruslích se po cyklostezce zase dostanete do Kájova k poutnímu kostelu Panny Marie. Dále můžete objevovat Dobrkovickou jeskyni, Ptačí hrádek či Křížový vrch. Každý z Vás si určitě najde příjemnou outdoorovou aktivitu.

Důležité je chtít objevovat krásy Českého Krumlova. Se vším ostatním Vám poradíme my. Pro tyto účely jsme připravili plánovač výletů, který Vám umožní naplánovat dovolenou, včetně mapy s vyznačenou trasou, kontaktními údaji a adresami k jednotlivým místům. Využijte plánovač výletů ZDE.

Mapa:


Aktuální otevírací doba