Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ZUŠ Kaplice informuje

Ohlédnutí za aktivitami - pozvánka na talentové zkoušky - spuštění nového facebook profilu.


Datum: 7.3.2024 | Zhlédnuto: 512x

Ohlédnutí za aktivitami ZUŠ Kaplice

Ve středu 14. února proběhlo školní kolo celonárodní soutěže základních uměleckých škol - obory harfa, housle, kontrabas, kytara - všem žákům gratulujeme, protože už splnit náročné podmínky (délka skladeb a hra zpaměti) je úspěch. Postupujícím žákům přejeme hodně štěstí do dalších kol.

Osmého ročníku nesoutěžní přehlídky Česká klavírní moderna dětem, která se konala 27. a 28. ledna v krásných prostorách pražského kostela sv. Vavřince se účastnil Sebastian Krupa s panem učitelem Mgr. Michaelem Bartošem.

Žáci kytarové třídy pod vedením Ing. Jakuba Čejky vystoupili v sobotu 10. února  na vernisáži obrazů volného sdružení umělců jižních Čech Rendez-vous s barvami pořádané KIC Kaplice.

Srdečně zveme na TALENTOVÉ ZKOUŠKY

Vážení rodiče, předpokladem pro přijetí do naší umělecké školy je složení talentové zkoušky.

Talentové zkoušky probíhají ve dvou kolech

1. kolo – je určeno pro všechny zájemce z řad předškoláků i školáků, probíhá v ZUŠ v odpoledních hodinách, aby mohli uchazeči přijít v doprovodu rodičů. Termín : 16.4.2024. Vyplňte si, prosím, předem na webových stránkách školy elektronickou přihlášku - součástí přihlášky je i rezervace termínu.

Nový profil na facebooku

ZUŠ Kaplice spustila nový profil na facebooku, kde budou aktuální informace a pozvánky na akce školy. Odkaz zde: https://www.facebook.com/zuskaplice

 


Aktuality

PŘESUNUTO Deštivé dny s Krajčem a Švehlíkem

čtvrtek 30. května 2024 od 19.00 hod. v KD Kaplice
NÁHRADNÍ TERMÍN - čtvrtek 30. května 2024. Richard Krajčo za roli Dennyho získal Cenu Thálie 2012 a David Švehlík se umístil v širší nominaci.

Travesti show - All inclusive Bibione

Čtvrtek 27. června 2024 od 19.00 hod. v KD Kaplice
Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show ,,ALL INCLUSIVE BIBIONE,, do Kaplice!

ZUŠ Kaplice informuje

Ohlédnutí za aktivitami - pozvánka na talentové zkoušky - spuštění nového facebook profilu.

KAŠPARŮV VELKÝ VÝLET - Hrad Pořešín, Tvrz Tichá

Vážení přátelé Kašparova velkého výletu, rádi bychom Vám oznámili, že od 10. března do 14. dubna máte možnost si zakoupit vstupenky na představení Spolku Kašpar na Hradě Pořešín a Tvrzi Tichá s 50% slevou v rámci tzv. Kašpar First Moment.

... přejít na aktuality